Sortownik na śmieci CITY do szafki 4 kosze Elletipi - Oferta sklepu

Segregowanie odpadów we własnym domu lub mieszkaniu to klucz do prowadzenia ekologicznego trybu życia, pozwalającego na częściowy recykling zużywanych na co dzień materiałów. Przeprowadzanie takiej segregacji mogłoby być dość trudne, gdyby nie specjalnie zaprojektowane do tego celu akcesoria i pojemniki – na przykład takie jak nowoczesny sortownik na śmieci marki Elletipi. Seria CITY to idealna propozycja dla wszystkich gospodarstw domowych, w których ceni się przede wszystkim wysoką estetykę każdego elementu oraz użyteczność.
Sortowniki na śmieci City – 4 kosze
obrazek prezentujacy

Sortownik na śmieci CITY 4 kosze

Sortownik na śmieci CITY to przede wszystkim konstrukcja przeznaczona do łatwej i samodzielnej segregacji odpadów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu aż czterech koszy. Ich pojemność jest jednakowa, co pozwala na racjonalne zarządzanie przestrzenią – nie musisz decydować, których odpadów generuje się w Twoim domu najwięcej. Zawsze, kiedy istnieje potrzeba segregacji, sortownik na śmieci CITY będzie pod ręką. Jego kształt sprawia, że kosz można wręcz idealnie dopasować do wnętrza szafki kuchennej.

Sprawdź inne sortowniki z serii City:

Sortownik na śmieci 4 kosze Elletipi - Specyfikacja

Składowanie odpadów w domu wcale nie musi być widoczne na pierwszy rzut oka – nowoczesny sortownik na śmieci firmy Elletipi pozwala na wygodną segregację, która pozostaje ukryta. Kosz może znajdować się w szafce kuchennej, ponieważ jest przeznaczony pod zabudowę. Nie oznacza to jednak, że dostęp do niego będzie utrudniony. Wręcz przeciwnie – sortownik z serii CITY pozostaje do dyspozycji domowników w dowolnym momencie, wystarczy skorzystać z możliwości wysuwania, która jest dostępna dzięki prowadnicom.

Sortownik na śmieci seria City - Cena

Sortownik na śmieci z serii CITY to wygodna opcja w atrakcyjnej cenie, która zaskakuje swoją wyjątkową użytecznością. Często składowanie odpadów w sortowniku może kojarzyć się przede wszystkim z nieprzyjemnym zapachem. Jednak ten “efekt uboczny” również został zniwelowany przez markę Elletipi. W górnej pokrywie umieszczono praktyczny filtr wielokrotnego użytku, pozwalający na skuteczną eliminację nieprzyjemnych zapachów, które nie mają szans wydostać się na zewnątrz. Dzięki temu obecność sortownika w żaden sposób nie będzie wpływała negatywnie na komfort przebywania w kuchni.

City Sortownik na śmieci - Opinie zadowolonych klientów

Przydatna rzecz do domu…. łatwo dało się postawić w kuchni i teraz jak się go nie używa to go praktycznie nie widac i nie ma z nim problemu, ze coś nieładnie wygląda. A jak trzeba coś wyrzucić, to tylko się otwiera i jest segregacja już na 4 rodzaje


Irena

Sortownik u nas sprawdza się mega dobrze. Fajnie pasuje do zabudowy, w sumie na tym nam najbardziej zależało, żeby była segregacja, no ale jednak nie wszystko to musi być widoczne żeby psuło cały efekt w kuchni. Tutaj sortownik idealnie wchodzi do zabudowy


Damian

Super sortownik do kuchni - bo tam się najbardziej przydaje. Fajnie że są cztery kosze o tej samej pojemności, bo u nas akurat wszystkich odpadów jest po równo to ciezko byłoby wybierać czego można dać mniej. W innych sortownikach tak było, tutaj nie i to dla mnie na plus


Ewa

Praktyczny sortownik. Głownie do kuchni, ja nie znalazłam innego zastosowania, ale w sumie mógłby się przydać wszędzie gdzie byłaby szafka. Dobrze się w nim segreguje smieci, łatwo potem wyjąć i wynieść ale najważniejsze jest to, ze NIE CZUĆ zapachów to rewelacja!!


Kamika