Sortownik na śmieci Ecofil do szafki 3 kosze Elletipi, cena, opinie

W każdym domu codziennie wyrzuca się całkiem sporo śmieci – jako że nie sposób tego całkowicie wykluczyć, warto znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które umożliwi łatwe i praktyczne składowanie oraz sortowanie odpadów. W wielu miejscach w kraju segregowanie śmieci jest już obowiązkowe – wszystko w trosce o ekologię. Aby ułatwić sobie sortowanie odpadów na co dzień, warto postawić na specjalne sortowniki z serii Ecofil – w końcu segregacja może być wygodna, a zarazem nie wymagać wiele miejsca.
Sortowniki do śmieci – Ecofil (3 kosze)
obrazek prezentujacy

Sortownik na śmieci Ecofil do szafki - 3 kosze

Wybór odpowiedniego sortownika jest bardzo ważny – w końcu to element wyposażenia, z którego korzysta się intensywnie na co dzień. Sortowniki Ecofil zostały wyposażone w mechanizm prowadnic kulkowych, tak więc wysunięcie koszy jest błyskawiczne oraz ciche, nie wymaga też żadnego wysiłku. Kosze z tej serii są dostosowane do szafek o minimalnej szerokości 40 cm, z możliwością otwarcia ich frontu. Każdy sortownik posiada trzy oddzielne pojemniki na odpady, umożliwiające prawidłową segregację. Ponadto cechuje się wytrzymałością oraz estetycznym wyglądem.

Sprawdź inne sortowniki z serii Ecofil:

Sortownik na śmieci Ecofil - Specyfikacja

Sortowniki Ecofil zostały tak zaprojektowane, by umożliwić zaoszczędzenie przestrzeni w kuchni – są dużo bardziej ergonomiczne niż pojedyncze, stojące osobno kosze na odpady. Połączenie trzech zbiorników w jedną smukłą konstrukcję pozwala na uproszczenie procesu segregacji oraz wyrzucania śmieci. Cały pojemnik powinien być umieszczony w szafce, aby nie zaburzał estetyki kuchni i nie przeszkadzał. Wymiary sortownika to: szer. 38 cm x gł. 46 cm x wys. 33 cm. Zestaw składa się w dwóch koszy mieszczących 8 litrów i jednego o pojemności 18 litrów.

Sortownik na śmieci Ecofil 3 kosze - Cena

Decydując się na wybór sortownika, możemy nie tylko dobrze wykorzystać przestrzeń, ale także zminimalizować koszt zakupu, który zdecydowanie byłby wyższy przy zamawianiu wielu pojemników osobno. Ceny produktów z serii Ecofil są niezwykle atrakcyjne. Dzięki wytworzeniu koszy z solidnego oraz bezpiecznego plastiku, będa one długo służyły w kazdej kuchni. Wybierając sprawdzony, wytrzymały pojemnik, unikamy konieczności częstej wymiany koszy. To bardzo ekologiczna decyzja, a zarazem inwestycja we własna wygodę!

Ecofil, Sortownik na śmieci - Opinie

Od dawna chciałam rozpocząć segregację śmieci (narzuconą z góry) ale zakup kilku pojemników znacząco ograniczał metraż mojej kuchni. Pojemniki nadające się pod zabudowę w końcu mnie do tego przekonały, bez konieczności gospodarowania dodatkowego miejsca!


Magda

Staram się żyć w duchu ekologii, dlatego od dłuższego czasu segreguję śmieci. Ciągłe umiejscowienie kilku koszy w kuchni, sprawiało że wydawała się wiecznie zagracona…jako że mam kuchnię z pojemnymi szafkami, wykorzystałam jedną dla pojemnika Ecofil.


Ania

Ostatnio moja kuchnia przeszła gruntowny remont, więc zrezygnowałam z segregowania odpadów do pojemników, które przeszkadzały i zawadzały. Ecofil jest jak dla mnie, lepszym wyborem, kosz wykonany z plastiku więc nie ma problemu z jego myciem.


Małgorzata

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z Żoną na kupno sortownika Ecofil ze względu na brzydkie zapachy z otwartych koszy pod zlewem…Problem zniknął, a samo rozwiązanie jest dobre dla utrzymania porządku, nawet przy dużej rodzinie z mnóstwem odpadów.


Adam